Nebankovní hypotéka vám může usnadnit život

Proč zrovna usnadnit život? Odpověď je jednoduchá, protože pokud potřebujete peníze, tak právě tento úvěr vám rozhodně nebude házet klacky pod nohy. Má velice jednoduché podmínky. Vyřízení probíhá velice rychle, stačí k tomu pár základních dokumentů. Protože se jedná o hypotéku, můžete ručit jakoukoliv nemovitostí. Dáte do ručení například dům, byt, pozemek či jinou nemovitost. Její odhad provede specializovaný odhadce na základě vámi dodaných fotografií. Jakmile víme částku, můžete postupovat dále.

peníze v ruc

Co vadí a co nevadí? Aneb jaké budou další podmínky?

Žádat o nebankovní hypotéky může snad každý kdo má nad 18 let věku a je způsobilý, vlastní nemovitost, nebo se dohodne s třetí osobou, která vlastní nemovitost, a ta mu bude ručit, vstoupí s ní do smlouvy.  

Jakmile se provede odhad, známe částku a na základě toho proběhne výpočet. Určíte si, jak dlouho chcete splácet, například až 30 let. Vypočítá se měsíční splátka. Žádné platby se dopředu neprovádí. Nemovitost se odhadne na základě vámi dodaných fotografií. Nemusíte proto nikam chodit na pobočku. Vše se vyřídí online klidně během jednoho dne. Peníze na účtu budete mít do 24 hodin.

Tento druh úvěru je vhodný pro každého, kdo potřebuje nutně peníze a chce získat nízkou úrokovou sazbu. Právě od toho je zde nebankovní hypotéka Nebankovnihypoteky.

kalkulačka

Máte navíc exekuce nebo dřívější dluhy? V bance by vám za tohoto předpokladu rozhodně půjčku neposkytli, ale právě nebankovní společnosti jsou na tyto předpoklady vyzbrojeny. Poskytnou vám úvěr i přesto, že máte exekuce nebo dřívější dluhy, pomohou například s vyplacením nevhodných dřívějších půjček – zvolit můžete konsolidaci. Dokonce ani záznam v registru dlužníků není problém, i přes něj můžete úvěr získat. Musíte ale prokázat, že máte peníze na splácení, to je základní předpoklad.

A kolik se vyplácí? Vyplácí se až 70% z odhadu nemovitosti. Úvěr se dá vyřídit pro soukromé osoby jako nebankovní hypotéka, ale také pro podnikatele formou podnikatelského úvěru.