Akční a zábavný tábor pro teenagery

Sháníte pro vaše dítko, které navštěvuje druhý stupeň základní školy nějaký tábor, na kterém by se nenudil a na který by bylo ochotno jet? Hledáte něco alternativního a inovativního, než je stará známá klasika? Pak je tu přesně pro tyto případy letní tábor pro teenagery, kde nuda nehrozí a zábava, sport a zdravý pohyb na čerstvém vzduchu je na denním pořádku.

letní tábor

Tento tábor je sice primárně zaměřený na paintball, ale možností ke sportovnímu vyžití tu vaše děti najdou mnohem více. Nechybí různé typy hřišť a sportovišť. Vaše děti si tak mohou zahrát třeba fotbal, tenis, ping pong, volejbal nebo nohejbal. A to vše uprostřed krásné přírody plné lesů a luk. Skvělá zábava a dobrodružství tu na ně čeká za každého počasí.

UBYTOVÁNÍ NA PAINTBALLOVÉM TÁBOŘE
Vaše děti budou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou nebo v dřevěných chatách. Samozřejmostí je také potřebné zázemí pro maximální pohodlí.
Pokud stále ještě váháte, pak si stačí pročíst recenze rodičů a jejich spokojených dítek, které už mají za sebou několik prázdninových turnusů a těší se na další.

mladý kluk

Skvělé odreagování pro každého puberťáka
Obáváte se toho, že vás s nápadem jet o prázdninách na tábor vaše dítě rovnou odmítne? Stačí mu jen podrobněji představit naši nabídku a máte z poloviny vyhráno. Snad žádný puberťák nepohrdne skvělou zábavou, která ho chytne a nepustí. Zábavou, která stmelí kamarádský kolektiv a také aktivitami, při kterých se navazují se nová přátelství. Nepohrdnou ani zábavou, při které si všichni užijí do sytosti zdraví prospěšného pohybu, ale také akce, napětí a adrenalinu.

Zajistěte vašim dětem nezapomenutelné a aktivní prázdniny plné sportu, zdravého pohybu, dobrodružství, zábavy a legrace s vrstevníky. Pošlete vašeho puberťáka o prázdninách na paintballový tábor a můžete se spolehnout na to, že se z něj vrátí nadšený a plný dojmů.

3/5 - (2 votes)